Stores

45Stores + e-shop
Shop in one of the 45 stores.

Choose store according to county.

45Stores + e-shop
45Stores + e-shop
Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj

Stores by location

SPORTISIMO (45)

Bánovce nad Bebravou - Vendo park

Svätoplukova 1936/15A

PO-NE: 09:00 - 20:00

banovce@sportisimo.sk

Bardejov - OC Bardejov

Duklianska ulica 3821

PO-NE: 09:00 - 20:00

bardejov@sportisimo.sk

Po-Pia: 10:00 - 21:00, So-Ne: 09:00-21:00

bratislava7@sportisimo.sk

Po-Pia: 10:00 - 21:00, So-Ne: 09:00 - 21:00

bratislava5@sportisimo.sk

Brezno - S1Center

ul. Československej armády 74/64

PO-NE: 09:00 - 20:00

brezno@sportisimo.sk

Galanta - Vendo park

ul. Esterházyovcov 3169/30 I

PO-NE: 09:00 - 20:00

galanta@sportisimo.sk

Komárno - Family Center

Bratislavská cesta 4579

PO-NE: 09:00 - 20:00

komarno@sportisimo.sk

PO-NE: 09:00 - 20:00

levice@sportisimo.sk

Martin 2 - Galéria Martin

Námestie SNP 2

PO-NE: 08:00 - 20:00

martin2@sportisimo.sk

Michalovce - OC Michalovce

Sobranecká cesta 6014/3

PO-NE: 09:00 - 20:00

michalovce@sportisimo.sk

Nitra - Family Center

Dolnočermánska 818/70

PO-NE: 09:00 - 20:00

nitra@sportisimo.sk

Poprad - Shopping center Tatry

Svitská cesta 5072/9

PO-NE: 09:00 - 20:00

poprad@sportisimo.sk

Považska Bystrica, Slovenských partizánov

Slovenských partizánov 1127

PO-NE: 09:00 - 20:00

povazskabystrica@sportisimo.sk

Prešov, OC

Armádneho generála Svobodu 21

PO-NE: 09:00 - 20:00

presov@sportisimo.sk

Prievidza - Korzo shopping park

Nábrežná 1913/5A

PO-NE: 08:00 - 20:00

prievidza@sportisimo.sk

Šamorín, Bratislavská

Bratislavská 2862

PO-NE: 09:00 - 20:00

samorin@sportisimo.sk

Senica - Family Center

Obchodná 2876/5

PO-NE: 09:00 - 20:00

senica@sportisimo.sk

Trenčín - OC Max

Gen. M. R. Štefánika 426

PO-NE: 09:00 - 21:00

trencin@sportisimo.sk

Žilina - Aupark Žilina

Veľká okružná 59A

PO-NE 9:00 - 21:00

zilina2@sportisimo.sk

Zvolen - OC Stop Shop

Cesta ku Continentalu 5

PO-NE: 09:00 - 20:00

zvolen@sportisimo.sk